ZREALIZUJEME NA KLÍČ

VAŠI VLASTNÍ ELEKTRÁRNU

Uvažovali jste někdy o energetické nezávislosti? Fotovoltaické panely mohou být tím pravým řešením právě pro Vás. Přestaňte si lámat hlavu s těžko předvídatelnými cenami a využijte přírodní zdroje k energetickému osamostatnění Vašeho domu nebo firmy. Vyrábějte si vlastní elektřinu, její přebytky prodávejte dál a pomozte tak vytvářet zelenější budoucnost.

Fotovoltaické elektrárny (FVE) jsou rychle se rozvíjejícím odvětvím energetického průmyslu. V tomto oboru neustále dochází k inovacím, které nabízí ekologičtější a efektivnější výrobu energie z životodárného zdroje, jakým je naše Slunce. Elgas Energy Vám navrhne a zprovozní Vaši vlastní elektrárnu využívající tuto pokrokovou technologii. Vyřídíme za Vás veškerou administrativu spojenou s přípravou a realizací projektu, včetně žádosti o dotaci.

Realizujeme Fotovoltaické elektrárny na míru. Součástí realizace jsou i dotace z EU. Pomůžeme Vám zrealizovat Váš sen o vlastní elektrárně.

Ušetřete si čas s podáváním žádostí o dotace a následnými žádostmi o uznání projektu, kde navíc můžete udělat lehce chybu nebo na něco zapomenout. Přenechte to raději na odborníky.

Jak to funguje Vám vysvětlíme osobně. Našeho Know-how si ceníme a rádi se s Vámi o něj podělíme při osobní schůzce. Tak neváhejte a kontaktujte nás!

NYNÍ VÁM VYSVĚTLÍME

JAK CELÝ PROCES FUNGUJE

ZAVOLÁTE NÁM

ZAVOLÁ VÁM NÁŠ ODBORNÍK A DOMLUVÍTE SI SCHŮZKU

TECHNIK PŘIJEDE DO VAŠEHO DOMU A VYSVĚTLÍ VÁM ZÁKLADNÍ INFORMACE A OBHLÉDNE MOŽNOSTI UMÍSTĚNÍ.

ZPRACUJEME NABÍDKU A PŘEDÁME VÁM KE SCHVÁLENÍ

PŘÍPRAVA DOKUMENTACE A ŽÁDOSTI O DOTACE 
 
REALIZACE VAŠÍ VLASTNÍ ELEKTRÁRNY ZAČÍNÁ